درخواست دموکرات های مجلس نمایندگان برای صدور کیفرخواست علیه ترامپ

به گزارش راوه بلاگ به نقل از اسپوتنیک، رؤسای حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا امروز سه شنبه با شرکت در یک نشست خبری، صدور کیفرخواست علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را اعلام کردند.

درخواست دموکرات های مجلس نمایندگان برای صدور کیفرخواست علیه ترامپ

بر اساس اعلام این خبرگزاری، دموکرات های مجلس نمایندگان با ارائه 2 بند از موارد استیضاحی ترامپ، وی را به سوء استفاده از قدرت متهم کردند.

در این راستا، جری نادلر (Jerry Nadler) رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به این که کیفرخواست علیه رئیس جمهور این کشور شامل 2 اتهام است، گفت: نخستین اتهام علیه دونالد ترامپ، سوء استفاده از قدرت و دومین اتهام وی جلوگیری از انجام تحقیقات کنگره است. در راستای اجرای قانون اساسی آمریکا، 2 بند برای محاکمه پارلمانی دونالد ترامپ را به این شکل اعلام می کنیم.

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص ادامه داد: ترامپ از اعتماد به خود سوء استفاده نموده است. او قانون اساسی، دموکراسی و امنیت ملی کشور را در معرض خطر قرار داده است.

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی دموکرات های مجلس نمایندگان در این خصوص آدام شیف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان نیز توضیح داد: ترامپ همچنان در کوشش برای تضعیف انتخابات آینده آمریکاست. صدور کیفرخواست علیه دونالد ترامپ به او نشان خواهد داد که ما از قانون اساسی کشور حفاظت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 142

به "درخواست دموکرات های مجلس نمایندگان برای صدور کیفرخواست علیه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دموکرات های مجلس نمایندگان برای صدور کیفرخواست علیه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید