درآمد تبلیغات پخش مسابقات ورزشی به خزانه واریز می گردد

به گزارش راوه بلاگ، به گزارش خبرنگاران، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان آنالیز بخش درآمدی لایحه بودجه سال 1400، با بندهای (ک) و (ل) تبصره 9 ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

درآمد تبلیغات پخش مسابقات ورزشی به خزانه واریز می گردد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ دیجیتال کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

بر اساس بند (ک) تبصره 9؛ به استناد بند (پ) ماده (92) قانون برنامه ششم توسعه، وزارت ورزش و جوانان و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مکلفند درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی را به ردیف درآمدی شماره 140184 نزد خزانه داری کل کشور واریز کنند.

همچنین در بند (ل) تبصره 9 آمده است؛ به منظور ارتقای شاخص های علمی، پژوهشی، فناوری و مهارتی، درآمدهای اختصاصی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزش فنی و حرفه ای وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی از شمول حکم اعتبارات موضوع قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته مستثنی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2005

به "درآمد تبلیغات پخش مسابقات ورزشی به خزانه واریز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد تبلیغات پخش مسابقات ورزشی به خزانه واریز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید