خبرنگاران 64 پروژه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی افتتاح می&zwnjشود

به گزارش راوه بلاگ، بیرجند - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 64 پروژه این دانشگاه همراه با دانشگاه های دیگر در پویش سراسری ره سلامت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خراسان جنوبی افتتاح می گردد.

خبرنگاران 64 پروژه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی افتتاح می&zwnjشود

به گزارش روز آدینه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، دکتر محمد دهقانی اضافه کرد: برنامه های سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خراسان جنوبی روز یکشنبه هفته آینده است.

وی گفت: علاوه بر افتتاح 64 پروژه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند همراه با دانشگاه های دیگر در برنامه ره سلامت که هر هفته در سطح کشور به صورت ویدئو کنفرانس انجام می گردد، وزیر بهداشت در جلسات ستاد استانی مدیریت کرونا و ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا حاضر می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، اطلاع از آخرین شرایط شیوع کرونا در خراسان جنوبی و استفاده از نقطه نظرات و هدایت های مقام عالی وزارت برای مواجهه با بیماری کووید 19 را از جمله اهداف این سفر برشمرد و گفت: امیدواریم این سفر مانند سفرهایی که دکتر نمکی به استان های دیگر داشتند، همراه با خیر و برکت باشد.

بنابر اعلام استانداری خراسان جنوبی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر فردا (شنبه) وارد بیرجند می گردد و تا روز یکشنبه در این استان حضور دارد.

پویش سراسری ره سلامت با شعار تداوم توسعه همگام با مهار کرونا هفته دولت سال جاری شروع شد و تا اردیبهشت سال 1400 ادامه خواهد یافت.

براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قالب این پویش، هزار و 400 پروژه آموزشی، بهداشتی و درمانی در سراسر کشور افتتاح می گردد.

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند 11 شهرستان استان خراسان جنوبی را زیر پوشش دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1777

به "خبرنگاران 64 پروژه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی افتتاح می&zwnjشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 64 پروژه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی افتتاح می&zwnjشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید