خبرنگاران مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش راوه بلاگ، ایلام - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام با ظرفیت 47 هزار مترمکعب 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

خبرنگاران مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

نورالله تیموری عصر شنبه در بازدید میدانی از این طرح گفت: طرح ارتقا و افزایش ظرفیت فاضلاب شهر ایلام با توجه به افزایش جمعیت شهری و مسائل زیست محیطی و همچنین عدم ظرفیت کافی تصفیه خانه فاضلاب شهر در دستور کار این شرکت نهاده شد.

وی اضافه نمود: در اجرای این طرح سیستم تصفیه از هوادهی گسترده و زمان ماند در حوضچه های آرامش به سیستم لجن فعال که یکی از پیشرفته ترین سیستم های تصفیه خانه فاضلاب است تغییر خواهد نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام یادآور شد: در این روش با احداث تانک های هوازی و بی هوازی در لاگون های هوادهی بخش قابل توجهی از مواد آلی از جمله کربن، نیترات و فسفات موجود در فاضلاب حذف و باعث بالا رفتن شاخص های مورد نظر سازمان محیط زیست در مورد پساب خروجی خواهد شد.

تیموری، فرآیند تصفیه فاضلاب در مدول دوم را تصفیه کامل بیولوژیکی به روش لجن فعال آ دو او با قابلیت حذف نیتروژن و فسفر عنوان نمود و گفت: کیفیت پساب حاصل از فرآیند در نظر گرفته شده مطابق با استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست ایران جهت تخلیه به آب های سطحی است.

وی با بیان اینکه در ساخت و اجرای مدول دوم این تصفیه خانه از تجهیزات و تکنولوژی روز جهان استفاده می گردد، اضافه نمود: در صورت تامین اعتبار این پروژه با اعتبار 420 ریال تا خاتمه امسال تکمیل خواهد شد.

شهر ایلام با مرکزیت استان 220 هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 811

به "خبرنگاران مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر ایلام 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید