خبرنگاران راشفورد: سیاه پوست هستم و به این موضوع افتخار می کنم

به گزارش راوه بلاگ، تهران- خبرنگاران- مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد در واکنش به توهین های نژادپرستانه، گفت: انسانیت و شبکه های اجتماعی در بدترین حالت خود قرار دارند. بله من یک مرد سیاه پوست هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

خبرنگاران راشفورد: سیاه پوست هستم و به این موضوع افتخار می کنم

به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته اکسل توانزبه و آنتونی مارسیال دو بازیکن منچستریونایتد در شبکه های اجتماعی مورد حمله نژادپرستانه قرار گرفتند که این موضوع بازتاب زیادی در رسانه های فوتبالی دنیا داشت.

باشگاه منچستریونایتد در اولین واکنش خود به این موضوع از مدیران شبکه های اجتماعی خواست تا نظارت بیشتری بر روی این مساله داشته باشند.

شب گذشته نیز پس از تساوی تیم های منچستریونایتد و آرسنال به مارکوس راشفورد توهین نژادپرستانه شد و او این موضوع واکنش نشان داد. مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ ضمن محکوم کردن این موضوع در صفحه شخصی خود نوشت: انسانیت و شبکه های اجتماعی در بدترین حالت خود قرار دارند. بله من یک مرد سیاه پوست هستم و هر روز به این موضوع افتخار می کنم.

وی اضافه نمود: هیچکسی نمی تواند باعث گردد که من احساسی متفاوت از این موضوع داشته باشم. متاسفم اگر به دنبال واکنش شدیدی از من بودید، چرا که قرار نیست اینجا چنین واکنشی از من ببینید.

راشفورد افزود: من هیچ اسکرین شاتی از صفحه خود منتشر نمی کنم. انجام چنین کاری غیرمسوولانه است زیرا هیچ چیز جدیدی در این پیغام ها وجود ندارد. بچه های بسیار زیبایی از همه رنگ ها و نژادها مرا در فضای مجازی دنبال می نمایند و لازم نیست که آنها این چیزها را بخوانند. رنگ ها و نژادهای زیبا که باید به آن ها احترام گذاشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1967

به "خبرنگاران راشفورد: سیاه پوست هستم و به این موضوع افتخار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران راشفورد: سیاه پوست هستم و به این موضوع افتخار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید