خبرنگاران حال عمومی محمدعلی کشاورز خوب است

به گزارش راوه بلاگ، تهران- خبرنگاران- حال عمومی استاد محمدعلی کشاورز رو به بهبودی است و این هنرمند بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

خبرنگاران حال عمومی محمدعلی کشاورز خوب است

محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینما، تاتر و تلویزیون این روزها در بیمارستان بستری است و مراحل پایانی درمانی خود را طی می نماید.

یکی از نزدیکان این هنرمند پیشکسوت در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی راوه بلاگ درباره بیماری این هنرمند، گفت: استاد کشاورز چند روز پیش به دلیل عارضه کلیوی و بالا رفتن سطح کراتین خون در بیمارستان بستری شد و بلافاصله مراحل درمانی خود را زیر نظر تیم پزشکی شروع کرد.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه کراتین خون این هنرمند از حد نرمال بالاتر بود و خطر از کار افتادن کلیه ها این هنرمند را تهدید می کرد به تشخیص پزشک مراحل سرم تراپی شروع و در حال حاضر میزان کراتین خون شان به حد طبیعی نزدیک شده و شرایط شان پایدار است.

وی ادامه داد: خوشبختانه و با اقدام به موقع نیازی به دیالیز کلیه برای این هنرمند احساس نشده و امیدواریم طی چند روز آینده با رسیدن به شرایط پایدار این هنرمند با اجازه تیم پزشکی از بیمارستان مرخص گردد.

محمدعلی کشاورز از بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در 26 فروردین 1309 در اصفهان به دنیا آمد.

این هنرمند که دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است، در سینما، تئاتر و تلویزیون بارها در نقش ها و ژانرهای گوناگون حضور داشته است.

او در بازیگری، همراهِ علی نصیریان، زنده یاد جمشید مشایخی، داود رشیدی و عزت الله انتظامی پنج بازیگر مرد ماندگار تاریخ تئاتر و سینما و تلویزیون ایران به شمار می آیند.

از آثار ماندگار استاد کشاورز، به مجموعه های تلویزیونی دایی جان ناپلئون، آتش بدون دود، هزاردستان (در نقش شعبان استخوانی)، سربداران (در نقش خواجه قشیری)، افسانه سلطان و شبان (در نقش خوابگزار اعظم)، پدرسالار و گرگ ها می توان اشاره نمود.

این هنرمند ایفاگر نقش های ماندگاری در تاریخ سینما بوده است که از جمله آنها فیلم های خشت و آینه، آقای هالو، رگبار، صادق نموده، شطرنج باد، کمال الملک، مردی که موش شد، کفش های میرزا نوروز، مادر، پول خارجی، دلشدگان، روز واقعه، ناصرالدین شاه اکتورسینما، خسوف، زیردرختان زیتون، غزال بوده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 903

به "خبرنگاران حال عمومی محمدعلی کشاورز خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حال عمومی محمدعلی کشاورز خوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید