خبرنگاران ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات 2020 آمریکا به کاخ سفید بازگشت

به گزارش راوه بلاگ، تهران- خبرنگاران- رسانه های آمریکایی اعلام کردند که دونالد ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات 2020 توسط مشاوران به کاخ سفید بازگشته است.

خبرنگاران ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات 2020 آمریکا به کاخ سفید بازگشت

به گزارش خبرنگاران از شبکه ان بی سی نیوز، ترامپ بعد از بازگشت به کاخ سفید توسط مشاوران خود در خصوص نتایج روز انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) مطلع خواهد شد.

یک منبع مطلع در کمپین انتخاباتی ترامپ گفت: رییس جمهوری الباقی ساعات را در کنار خانواده و مشاوران اخبار انتخابات را دنبال خواهد نمود.

گفته می گردد که تیم رییس جمهوری آمریکا اتاق جنگی را برای نظارت بر نتایج انتخابات 2020 در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور در کنار کاخ سفید ایجاد کردند.

تیم مارتو مدیر ارتباطات ستاد انتخاباتی ترامپ گفت: اتاق جنگ باید در نزدیکی رئیس جمهور باشد و ایجاد این اتاق هیچ هزینه ای برای مالیات دهندگان آمریکایی نداشته است.

مارتو با رد ادعای تبدیل کاخ سفید به کمپین انتخاباتی ترامپ اضافه کرد: همه هزینه تجهیزات این اتاق از جمله وای فای و رایانه توسط کمپین انتخاباتی پرداخت شده و هیچ یک از کارمندان کاخ سفید در این اتاق به کار گرفته نشده اند.

تنها تا ساعاتی دیگر پنجاه و نهمین انتخابات آمریکا به سرانجام میرسد و تا کنون هیچ خبر رسمی در خصوص پیروزی هر یک از نامزدهای انتخاباتی این دور منتشر نشده است.

براساس اعلام پروژه انتخابات آمریکا، بیش از 96 میلیون نفر در رای گیری زودهنگام شرکت نموده اند، رقمی که تقریبا 70 درصد از مجموع آرا سال 2016 را تشکیل می دهد.

تقریبا 60 میلیون رای اولیه به وسیله پستی ارسال شده که حدود دو برابر مجموع آرایی است که چهار سال پیش به وسیله پست فرستاده شد.

بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در چند ایالت حساس جلو است، اما ترامپ رقیب جمهوریخواه وی تنها در چند روز گذشته، اختلاف خود با بایدن را در نظرسنجی ها کاهش داده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1651

به "خبرنگاران ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات 2020 آمریکا به کاخ سفید بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ برای دریافت گزارش انتخابات 2020 آمریکا به کاخ سفید بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید