خبرنگاران تحریم انصارالله یمن لغو شد

به گزارش راوه بلاگ، نیویورک- خبرنگاران- خزانه داری آمریکا روز سه شنبه گفت تحریم های انصارالله یمن را لغو کرده است.

خبرنگاران تحریم انصارالله یمن لغو شد

به گزارش خبرنگاران، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (اوفک) مجوزهای عمومی مربوط به مبارزه با تروریسم را لغو و آنها را از وب سایت خود حذف می کند:

مجوز عمومی (GL) که شامل تجارت رسمی دولت ایالات متحده است، مجوز عمومی 10 مربوط به فعالیت های رسمی برخی از سازمان های بین المللی، مجوز عمومی 11 مربوط به معاملات خاص در حمایت از فعالیت های سازمان های غیر دولتی در یمن، مجوز عمومی 12 درباره معاملات مربوط به صادرات یا صادرات مجدد کالاهای کشاورزی، پزشکی، تجهیزات پزشکی، قطعات جایگزین و کامپوننت ها یا به روزرسانی های نرم افزاری که در 19 ژانویه 2021 صادر شده است.

همچنین مجوز عمومی 13 مربوط به معاملات مربوط انصارالله که در 6 بهمن امسال صادر شده است و سوالات متداول 875 ، 876 و 877 را از وب سایت خود حذف می کند.

در این بیانیه آمده است: امروز ، در 28 بهمن ماه، وزارت خارجه ایالات متحده نام گذاری های انصارالله را لغو کرد که منجر به این شد که انصارالله دیگر طبق مقررات جهانی تحریم های تروریسم ، 31 C.F.R مسدود نشود.

خزانه داری آمریکا می افزاید: افراد ایالات متحده برای انجام معاملات یا فعالیت هایی با انصارالله به مجوز اوفک نیاز ندارند به شرطی که این فعالیت ها شامل افراد تحریم شده یا فعالیت های ممنوع دیگری نباشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2070

به "خبرنگاران تحریم انصارالله یمن لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تحریم انصارالله یمن لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید