خبرنگاران اصناف اردبیل به فراوری داخلی توجه نمایند

به گزارش راوه بلاگ، اردبیل- خبرنگاران- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اصناف نقش بسزایی در اقتصاد استان ایفا می نمایند که در این راستا بها دادن به فراوری داخلی در عرصه صنفی باید مورد توجه همه قرار بگیرد.

خبرنگاران اصناف اردبیل به فراوری داخلی توجه نمایند

به گزارش خبرنگاران، رامین صادقی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از هیات مدیره اتحادیه های صنفی اردبیل اضافه نمود: رشد و ارتقای فراوری داخلی را باید جدی گرفت و با حمایت از اصناف و کارگاه های فراوریی صنفی، فراوری داخلی را باید گسترش داد و زمینه را برای رشد و توسعه آنها فراهم کرد.

وی از اصناف به عنوان قلب تپنده اقتصاد نام برد و اعلام کرد: اصناف واسطه بین فراوری، توزیع و مصرف هستند و به عنوان آخرین حلقه این چرخه، نقش مهمی در بهبود شرایط مالی ایفا می نمایند که این صندلی باید بیش از پیش تقویت گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ضمن قدردانی از کوشش اتاق اصناف، کسبه و بازاریان افزود: اصناف همیشه ایجاد نماینده اشتغال در کشور و توانمندی بالای آنها در اقتصاد تاثیرگذار بوده است و آن را به سمت و سویی با بهره وری بالا سوق خواهد داد.

وی با اشاره به پایداری اشتغال ایجادی از سوی واحدهای صنفی، یادآور شد: اگرچه بازاریان و اتحادیه های مختلف در یک سال گذشته با مسائل مالیاتی، چک های برگشتی و دیگر مسائل روبه رو بودند اما با صبوری توانستند بر آنها فائق آیند.

پیش از شیوع ویروس کرونا بیش از 42 هزار واحد صنفی مجاز دارای پروانه در بخش کسب و کار استان اردبیل فعالیت داشتند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2162

به "خبرنگاران اصناف اردبیل به فراوری داخلی توجه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اصناف اردبیل به فراوری داخلی توجه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید