جمهوریخواهان: ترجیح می دهیم توئیت های ترامپ را اصلا نبینیم!

به گزارش راوه بلاگ، ایسنا نوشت: جمهوری خواهان سنای آمریکا با دردسرهای جدیدی از جانب حساب توییتری دونالد ترامپ روبرو شدند. تبعات توییت های او یقه جمهوری خواهان را هم می گیرد.

جمهوریخواهان: ترجیح می دهیم توئیت های ترامپ را اصلا نبینیم!

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا این ماه به شدت مقابل مدیریت اعتراضات جبهه گرفت، تعداد زیادی از سناتورهای جمهوری خواه در تیررس توهین های او قرار گرفتند و به تازگی هم یک تئوری توطئه درباره مرد 75 ساله ای که با خشونت پلیس بوفالو در نیویورک آسیب دید، بزرگنمایی کرد.

جان تیون، از سناتورهای جمهوری خواه از تازه ترین توییت های ترامپ در روز سه شنبه فاصله گرفت اما اذعان کرد که سناتورهای جمهوری خواه هم عمدتا ترجیح می دهند که مجبور نشوند درباره عادت های ترامپ در رسانه های اجتماعی اظهارنظر کنند. این سناتور گفت: چون توییت های ترامپ عملی است که هر روز تکرار می شود، ما ترجیح می دهیم مفسر سیاسی توییت های او نشویم.

سناتور لمر الکساندر هم که در حال بازنشستگی است، گفت ارزیابی توییت های ترامپ را به عهده دیگران از جمله رسانه های تعیین می گذارد. او اضافه کرد: رای دهندگان هم می توانند آن ها را ارزیابی کنند. قصد ندارم تفسیر مداوم روی توییت های ریاست جمهوری داشته باشم.

حساب توییتری ترامپ از دردسرهای مداوم جمهوری خواهان کنگره است. توییت های ترامپ یک منبع اصلی برای اخبار محسوب می شود و ترامپ از آن برای اخراج مقام های ارشد، اعلام دستورهای اجرایی، ابراز عقیده درباره قوانین و حتی انتقاد علیه اعضای حزب خودش استفاده می کند.

توییت های ترامپ گاهی صدها مورد در روز می شود. بعد از قانونگذاران جمهوری خواهان خواسته می شود ارزیابی کنند، آن ها مجبور می شوند یا از ترامپ حمایت کنند یا علیه او حرفی بزنند و در بسیاری از موارد آن ها می گویند که به دلیل حجم زیاد اخبار توییت مورد نظر را ندیده اند.

این امر سه شنبه تعیین تر شد؛ زمانی که ترامپ گفت آن مرد سالخورده ای که با ضربه پلیس بوفالو به زمین افتاد احتمالا اقدامی ساختگی از سوی یک حامی آنتیفا بوده است. رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: من دیدم. او سخت تر از آنچه ضربه خورده باشد، به زمین افتاد. می تواند ساختگی باشد؟

بعد از آن، دو مرتبه از میچ مک کانل، رهبر جمهوری خواه اکثریت سنا در رابطه با این توییت ها سوال شد و او هر بار تلاش می کرد تا توجهات را به سمت کار گروه جمهوری خواهان برای اصلاحات پلیس جلب کند. برخی از سناتورهای جمهوری خواه هم فورا واکنش نشان دادند. لیزا مورکوفسکی و سوزان کالینز از آن دسته بودند. میت رامنی آن را شوکه کننده خواند. اما اکثریت قریب به اتفاق آن ها گفتند که این توییت ترامپ را ندیده اند و همچنین ترجیح می دهند آن را نبینند!

310 310

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1007

به "جمهوریخواهان: ترجیح می دهیم توئیت های ترامپ را اصلا نبینیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمهوریخواهان: ترجیح می دهیم توئیت های ترامپ را اصلا نبینیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید