جلسه فوق العاده سران کشور های 7 برای مقابله با کرونا

به گزارش راوه بلاگ، مکرون در صفحه توئیتر خود نوشت: سران کشورهای گروه 7 شامل فرانسه، آمریکا، کانادا، آلمان، ایتالیا، انگلیس و ژاپن روز دوشنبه آینده به وسیله ویدئوکنفرانس تشکیل جلسه فوق العاده با موضوع کرونا خواهند داد.

جلسه فوق العاده سران کشور های 7 برای مقابله با کرونا

رئیس جمهوری فرانسه خاطرنشان کرد که در این جلسه، درخصوص فعالیت های تحقیقاتی برای تهیه واکسن و راهکارهای درمان کرونا و نیز رسیدگی به مسائل مالی و مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا هماهنگی خواهد شد.

به دلیل شیوع گسترده کرونا در کشورهای مختلف دنیا و جدی بودن نگرانی ها از احتمال مبتلا شدن به این بیماری مسری، بسیاری از جلسات مهم بین المللی و منطقه ای لغو شده و یا به صورت مجازی و به وسیله ویدئو کنفرانس برگزار می گردد.

تدروس آدهانوم مدیرکل سازمان بهداشت دنیای روز آدینه با بیان اینکه قاره اروپا اکنون کانون شیوع ویروس کرونا است، گفت: تجربه چین و کره جنوبی ثابت می نماید که قرنطینه می تواند جان بسیاری از مردم را در رابطه با این بیماری نجات بدهد و کشورها باید از این تجربیات استفاده نمایند.

به گزارش رویترز، آدهانوم گفت: بیش از 5 هزار نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و قاره اروپا اکنون کانون شیوع این ویروس است.

در میان کشورهای اروپایی، ایتالیا با بیش از 15 هزار نفر مبتلا و یک هزار و 16 نفر فوتی بر اثر این بیماری، وضع وخیم تری نسبت به سایر کشورها دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: انتخاب
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 587

به "جلسه فوق العاده سران کشور های 7 برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه فوق العاده سران کشور های 7 برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید