تفاوت امیدی ها و ولایی ها نمی تواند مردم را پای صندوق رأی بکشاند

به گزارش راوه بلاگ، یک عضو فراکسیون امید مجلس در خصوص انتخابات آینده مجلس اظهار کرد: با توجه به ضعف های فراکسیون های امید و ولایی، وزن سیاسی فراکسیون مستقلین بیشتر از بقیه جناح ها خواهد بود. هر گروهی که راهکارهای بهتری برای حل مسائل مالی داشته باشد، رأی بیشتری می آورد.

تفاوت امیدی ها و ولایی ها نمی تواند مردم را پای صندوق رأی بکشاند

جلال محمودزاده در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص اضلاع انتخاباتی، انتخابات مجلس یازدهم گفت: مسائل مالی، مردم را درگیر نموده است. به نظرم برنامه های مالی جناح های مختلف معین نماینده وزن سیاسی آن جناح ها است. هر گروهی که با همکاری دولت راهکارهای بهتری برای حل مسائل مالی داشته باشد، رأی بیشتری می آورد. لازمه مشارکت بیشتر مردم هم ظهور و بروز جناح های متفاوت و متنوع در انتخابات است.

این عضو فراکسیون امید مجلس اضافه نمود: مسائل مالی و درگیر بودن مردم با تورم، رکود و کاهش میزان اشتغال هم به میزان مشارکت مردم و هم به انتخاب جناحی خاص تأثیر جدی می گذارد. مسئولین و نامزدها باید بتوانند مردم را به آینده امیدوار نمایند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس با بیان اینکه نمی توان همه نامزدها را در دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب خلاصه کرد گفت: ما صرفا دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب نداریم. بسیاری از نمایندگان مستقل هستند که عمدتا از شهرهای کوچک هستند. اگر این نمایندگان مستقل بتوانند شعارها و برنامه های خوب مالی داشته باشند، رأی بالایی در انتخابات مجلس یازدهم خواهند آورد.

محمودزاده تأکید کرد: با توجه به عدم موفقیت فراکسیون امید و ضعف های فراکسیون فراکسیون ولایی، وزن سیاسی فراکسیون مستقلین بیشتر از بقیه جناح ها خواهد بود.

وی با اشاره به وجود تفاوت های سیاسی و اندیشه ای میان دو جناح اصلی اصولگرا و اصلاح طلب ابراز عقیده کرد: تفاوت بین این دو جناح در انتخابات آینده، چندان نمی تواند مردم را پای صندوق رأی بیاورد زیرا مردم بیشتر دغدغه مالی دارند لذا میزان شرکت نمایندگان در جهت مستقلان در این دوره بیشتر از سایر جناح ها خواهد بود.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در انتها در خصوص رد صلاحیت یک سوم نمایندگان فعلی مجلس از طرف شورای نگهبان گفت: رد صلاحیت شدن 90 نماینده از هر دو جناح پیغام خوبی برای مردم ندارد. توصیه ما این است که شورای نگهبان در حد توان خودش بااغماض به نامزدها نگاه کند و دید مثبت تری داشته باشد. اگر میزان رد صلاحیت ها کمتر گردد، اقبال مردمی به شرکت در انتخابات بیشتر می گردد. امید همه ما باید به این باشد که مشارکت حداکثری را رقم بزنیم.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 337

به "تفاوت امیدی ها و ولایی ها نمی تواند مردم را پای صندوق رأی بکشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاوت امیدی ها و ولایی ها نمی تواند مردم را پای صندوق رأی بکشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید