تصویر منتشر شده از مارمولک درون شکم مرغ ساختگی است

به گزارش راوه بلاگ، مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت: تصویر منتشر شده از مارمولک در شکم مرغ پر کنده و کشتار روز در فضای مجازی این استان ساختگی است.

تصویر منتشر شده از مارمولک درون شکم مرغ ساختگی است

به گزارش ، عصر دیروز تصویری در فضای مجازی استان ایلام مبنی بر وجود یک مارمولک مرده در تصویر منتشر شده از مارمولک درون شکم مرغ در حال انتشار گسترده است که باعث نارضایتی کاربران و اهالی رسانه شده است.

رامین پور نجف مدیرکل دامپزشکی ایلام با اشاره به اینکه این تصویر ساختگی است، گفت: این تصویر مورد بررسی قرار گرفت و معین شد ساختگی است و با هدف تشویش اذهان عمومی و مصرف کنندگان یا تخریب دستگاه های نظارتی از جمله دامپزشکی و عملکرد کشتارگاه ها منتشر شده است.

او اضافه کرد: فرایند ذبح مرغ با حضور کارشناسان مذهبی، بهداشتی و ناظران صورت می گیرد و مرغ بعد از کنترل نهایی بسته بندی و آماده توزیع در بازار های مصرف می شود.

پور نجف اضافه کرد: مرغ زنده بعد از حمل به کشتارگاه مرحله به مرحله مورد نظارت و بازرسی ناظران و تیم کارشناسی و نظارت مستقر در کشتارگاه قرار می گیرد.

او اضافه کرد: مرغ های کشتار شده قبل از بسته بندی و حمل برای توزیع توسط ناظران کنترل نهایی می شوند تا مرغ های معیوب یا آسیب دیده و مریض از چرخه توزیع خارج و مرغ های سالم روانه بازار های مصرف شوند.

مدیر کل دامپزشکی ایلام گفت: اینگونه شیطنت های فضای مجازی موجب سردرگمی و استرس بین مردم می شود تا مردم را نسبت به مرغ های بهداشتی کشتار روز و نیز تلاش های مداوم ناظران دامپزشکی بدبین کنند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2298

به "تصویر منتشر شده از مارمولک درون شکم مرغ ساختگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویر منتشر شده از مارمولک درون شکم مرغ ساختگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید