با اسنپ دکتر همیشه به پزشک دسترسی داشته باشید

به گزارش راوه بلاگ، اسنپ دکتر بهترین سامانه مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی است که با بیشتر از 600 دکتر اینترنتی و 33 عنوان درمانی و مشاوره ای در هرکجا و هر زمان آماده خدمت رسانی به شماست.

با اسنپ دکتر همیشه به پزشک دسترسی داشته باشید

چگونهبهاسنپدکتردسترسیپیداکنیم؟

شما می توانید با ورود به سایت اسنپدکتر و ثبت نام در این سایت از خدمات گوناگون این سایت بهره مند شوید.همچنین با ورود به وب سایت اسنپدکتر می توانید نرم افزار (اپلیکیشن) آنرا دانلود کنید و بر روی تلفن های همراه خود نصب کنید. علاوه بر آن از طریق وب سایت اسنپدکتر می توانید به وبلاگ آن وارد شوید و از اطلاعات آن درباره بیماری ها و داروها استفاده کنید.

چگونه پزشک خود را از اسنپ دکتر انتخاب کنیم؟

اگر در رابطه با مسایل سلامتی سوالی دارید می توانید وارد سایت اسنپدکتر شوید و با توجه به سوالتان دسته بندی مرتبط را انتخاب کنید. در این صورت فهرستی از پزشکان فعال در اسنپدکتر برای شما نمایش داده می شود. شما می توانید با توجه به نظر کاربران و همچنین امتیاز پزشک مربوطه که به صورت ستاره های طلایی معین شده است پزشک مورد نظرتان را برای دریافت مشاورهآنلاین انتخاب کنید. این مشاوره می تواند به صورتی تلفنی متنی و یا ویدئویی باشید. همچنین برای انتخاب درست و بهتر می توانید از توضیحات پروفایل پزشک استفاده کنید.

راههایارتباطبادکتراینترنتی:

بعد از اینکه بررسی کردید و پزشک خود را انتخاب کردید. از طریق پروفایل پزشک می توانید می توانید یکی از راه های ارتباطی شامل: مشاوره متنی، مشاوره تلفنی و مشاوره ویدیویی را انتخاب نمایید.

چه زمانی می توانیم با دکتر اینترنتی خود ارتباط برقرار کنم؟

سامانه اسنپدکتر این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که با ورود به پروفایل پزشک مورد نظرشان در صورتی که پزشک آنلاین باشد همان موقع مشاوره تلفنی بگیرند و با زدن دکمه تماس با پزشک یا روانشناس مصاحبه تلفنی داشته باشند. در صورتی که پزشک آفلاین باشد کاربران می توانند درخواست مشاوره تلفنی بدهند تا پزشک کمتر از بیست و چهار ساعت با آنان تماس بگیرد همیچنین در پایین صفحه کاربران می توانند ساعاتی که پزشک قادر به اارائهمشاوره آنلاین می باشد مشاهده کنند. تا در ساعات مناسب بتوانند بهترین ارتباط و دریافت اطلاعات را از پزشک خود داشته باشند.

هزینه پزشک آنلاین خود را چگونه پرداخت کنیم؟

کاربران سامانه بعد از انتخاب نوع مشاوره ای که می خواهند از پزشک خود دریافت کنند مبلغ معین شده را پرداخت می کنند و پس از آن می توانند از مشاوره و خدمات پزشک بهره مند شوند.

اسنپ دکتر و حفظ حریم شخص:

با پیش آمدن بحث ارائه خدمات آنلاین در هر زمینه ای اولین سوالی که در ذهن کاربر نقش می بندد این است که چگونه اعتماد کنم؟ و کاربران از جهت به اشتراک گذاری اطلاعاتشان در فضای مجازی نگرانی دارند.

سامانه اسنپدکتر این اطمینان را به کاربران خود می دهد که شماره تماس و جزییات مشاوره هایشان کاملا محفوظ می ماند. همچنین برای حفظ حریم شخصی کاربران ارتباط کاربر با پزشک از طریق یک شماره واسطه صورت می گیرد.

چگونه از اعتبار پزشکان فعال در سامانه اسنپ دکتر مطمئن شویم؟

پزشکانی که در اسنپدکترمشغول فعالیت و ارائه خدمات هستند دارای شماره نظام پزشکی هستند که در پروفایل هر کدام از پزشکان قرار گرفته است و مورد تایید سازمان نظام پزشکی می باشند. برای کاربران این امکان وجود دارد که اطلاعات درج شده در پروفایل پزشکان در سامانه اسنپ دکتر را با اطلاعاتشان در وب سایت سازمان نظام پزشکی تطبیق دهند و از اعتبار پزشکان اطمینان حاصل کنند.

اسنپ دکتر رضایت شما را تضمین می کند:

سامانهاسنپدکتر این امکان را برای کاربران ایجاد کرده است که در صورت عدم رضایت ازمشاوره و خدماتی که توسط پزشکآنلاین ارائه شده است پس از بررسی دقیق مبلغ واریزی آن ها به حساب کاربریشان بازگردانده می شود. به نوعی می توان گفت که ارائه خدمات همراه با گارانتی می باشد.

همچنین در صورتی که مشاوره شما نیاز به پیگیری داشت شما می توانید از طریق پیام متنی و عکس با پزشک خود در ارتباط باشید.

اپلیکیشن اسنپ دکتر

چهسوالاتیرامیتوانیمازاسنپدکتربپرسیم؟

این سامانه در 33 موضوع مختلف آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائهمشاورهآنلاین می باشد. این عناوین را در ادامه مطلب معرفی خواهیم کرد و به اختصار توضیح می دهیم.

1) کروناویروس:

در این روزهای کرونایی که بهترین کار در خانه ماندن است. در صورت مشاهده علائم مربوط به بیماری کووید19 می توانید به این بخش در سایت یا اپلیکیشن مراجعه کنید و با پزشکان متخصص صحبت کرده و از مشاوره آنلاین استفاده کنید.

2) مشاورهوروانشناسی:

این بخش شامل هفت زیرمجموعه با این عناوین است: اضطراب، افسردگی و مسائل فردی - ازدواج پیروز و روابط زناشویی پایدار- مشاوره جنسی - فرزند شاد و سالم - دوران بلوغ و نوجوانی - ترک اعتیاد - پیروزیت شغلی و تحصیلی - مشاوره توانبخشی.

3) روانپزشکیوسلامتروان:

در اسنپ دکتر از متخصص اعصاب و روان ، روانپزشک می توانید درباره موضوعات زیر مشاوره بگیرید: اضطراب - افسردگی - دوقطبی - پانیک اتک - ترس - فوبیا - وحشت زدگی - اختلالات جنسی - انحرافات جنسی - OCD -ADHD - اختلال وسواسی اجباری - اسکیزوفرنی - اختلالات خواب - پارانویا - مانیک - مانیا - شیدایی - داروهای اعصاب و روان - اس اس آر آی - عوارض داروهای اعصاب - داروهای روانپزشکی - تفاوت روانپزشک و روانشناس - تاثیرات دارو روانپزشکی - کم اشتهایی عصبی - پرخوری عصبی - اختلال شخصیت - اختلال خواب - بیش فعالی - اختلالات خلقی فصلی - PMS - سندروم پیش از قاعدگی - وابستگی به دارو - اعتیاد به دارو - اعتیاد به متادون - اعتیاد به مواد مخدر - خودکشی - بی خوابی - اعتیاد به گل - افسردگی فصلی - سادیسم - مازوخیسم - سوگ

4) بیماریهایداخلی،گوارش،غدد:

متخصص داخلی در درمان بیماری های داخلی علم و تجربه دارد. متخصصین داخلی در تشخیص و درمان بیماری هایی که ارگانی از بدن یا همه آن را درگیر می کنند تخصص دارند.

5) ماماییوسلامتبارداری:

در گروه مشاوره مامایی و سلامت بارداری می توانید از ماما و متخصص زنان مشاوره بگیرید. فارغ التحصیلان مامایی در مراقبت های دوران بارداری، زایمان طبیعی، مراقبت های پس از زایمان ، سلامت جنسی و مسائل باروری دانش و تجربه دارند.

6) پزشکهمیشهپاسخگو

7) سلامتپوستومو:

درماتولوژیست و یا متخصص پوست در درمان بیماری های پوست و مو و ناخن تخصص دارد. همچنین انجام روش های پیشگیری و مراقبت از پوست و مو نیز از فعالیت های متخصیصین پوست و مو است.

8) سلامتبچه هاونوزادان:

متخصص بچه ها و نوزادان در ارائه مراقبت های پزشکی به بچه ها تخصص دارد. سلامتی نوزادان، بچه ها و نوجوانان در حیطه تخصصی پزشک اطفال است. رژیم غذایی ، بهداشت و پیشگیری از بیماری در حوزه کاری طب اطفال است.

9) عمومیوسلامتی

10) نورولوژیومغزواعصاب:

متخصصان مغز و اعصاب به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری هایی می پردازد که در ارتباط با بخش های مغز، نخاع، اعصاب پیرامونی و دستگاه عروق مغزی خارج از جمجمه است.

11) سلامتجنسی

12) دستگاهتناسلیوکلیهومجاریادراری:

اورولوژی در پزشکی مربوط می شود به جراحی و درمان سیستم دفع ادراری زنان و مردان و همچنین اورگان ها تولید مثل مردان. از متخصصین دستگاه تناسلی کلیه و مجاری ادرار

13) قلبوعروقوفشارخون:

کاردیولوژی و یا پزشکی قلب تخصصی تخصصی در پزشکی است که مربوط می شود به اختلالات قلب. از جراحان و پزشکان قلب در تشخیص و درمان اختلالات مادرزادی قلب ، نارسایی قلب ، بیماری های دریچه ای و بیماری های عروق کرونر تخصص دارند.

14) گوش،حلقوبینی،سروگردن:

در این بخش می توانید با پزشکانی در ارتباط باشید که در تشخیص و درمان اختلالات گوش، گلو (حلق)، بینی و سر و گردن تخصص دارند.

15) متخصصزنانوزایمان:

متخصصین زنان و زایمان در تشخیص و درمان مسائلی که در سه دوره بلوغ، باروری و یائسگی به وجود می آید تخصص دارند.

16) طبفیزیکی،ورزش:

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شاخه فیزیوتراپی و توانبخشی تخصص دارد. متخصصین طب فیزیکی آسیب های ارتوپدی، درد و اختلال مربوط به ستون فقرات، آسیب ناشی از فشار مکرر و استفاده بیش از حد از عضوی از بدن، زخم بستر، اسپاسم و درد مزمن را مدیریت می کنند. متخصص طب فیزیکی می تواند درد یا ناتوانی را بهبود بخشد و یاری کند تا کیفیت زندگی فرد بهتر شود. چه زمانی می توانید از متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی در اسنپ دکتر مشاوره بگیرید؟ زمانی که آسیبی دیده اید که دچار درد هستید و برایتان مانع فیزیکی ایجاد شده است. بیماری یا ناتوانی را تجربه می کنید که عملکرد روزمره تان را دچار اختلال کرده است. کمردرد، گردن درد و یا آرتروز را تجربه می کنید. آسیب های عصبی دیده اید که عملکرد فیزیکی شما را محدود می کند.

17) بیماریهایعفونی،هپاتیت،ایدز،HPV:

بیماری های عفونی توسط عفونت منتقل می شوند. عفونت هایی که توسط ویروس، باکتری، قارچ و یا انگل ایجاد شده اند. متخصصین بیماری های عفونی به تشخیص، کنترل و درمان عفونت ها می پردازند. پیشگیری و کنترل بیماری های واگیردار، درمان این بیماری ها، مقاومت های میکروبی و نحوه مصرف آنتی بیوتیک ها از تخصص های پزشکان این حوزه است.

18) سلامتبیناییوچشمپزشکی

19) مشاورهدارویی

20) سلامتدهانودندان

21) تغذیهوتناسباندام:

تغذیه و تناسب اندام به طور کلی شاخه ای از پزشکی است که با ارائه رژیم های غذایی و برنامه ورزشی متناسب به افراد و اصلاح سبک زندگی آن ها، به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن یاری می کند. با استفاده از اسنپ دکتر می توانید از این متخصصین رژیم غذایی دریافت کنید.

22) ارتوپدیوشکستگی

23) زیباییوجراحیزیبایی

24) رژیموجراحیلاغری

25) جراحیعمومی

26) متخصصطباورژانس

27) بدخیمیسرطان:

متخصص انکولوژی و یا سرطان شناسی در مورد تومورها و سرطان تخصص دارد.

28) بیهوشی،دردومراقبتویژه

29) رادیولوژیوتصویربرداری

30) مشاورهژنتیک:

از متخصص ژنتیک در اسنپ دکتر می توانید درباره موضوعات زیر مشاوره بگیرید: مشاوره ژنتیک قبل از بارداری - مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج - غربالگری - بیماری های ژنتیک - مشاوره ژنتیک حین بارداری

31) طبکار،معایناتاستخدام

32) طبسنتی

بااسنپدکترسلامتیخودراتضمینکنید:

اسنپ و دکتر و خدمات سلامت

با توجه به مطالب گفته شده در رابطه با اسنپدکتر می توان دریافت که با وارد شدن در سایت اسنپدکتر و استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکیوروانشناسی می توان در کنار حفظ سلامتی خود و خانوادمان در هزینه های خود و وقت خود صرفه جویی کنیم. همچنین در این روزهای حساس و با شیوع بیماری کرونا می توانیم یاری رسان کادر درمان باشیم و از تجمع بی مورد در کلینیک های پزشکی جلوگیری کنیم. مشاوره آنلاین پزشکی و سلامت این امکان را می دهد تا تمامی افراد در هرنقطه ای بتوانند از خدمات درمانی باکیفیت بهره مند شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1331

به "با اسنپ دکتر همیشه به پزشک دسترسی داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اسنپ دکتر همیشه به پزشک دسترسی داشته باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید