باید بازخورد طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری را در افکار عمومی سنجید

به گزارش راوه بلاگ، یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که قبل از هرگونه تصمیم گیری در مورد طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری باید بازخورد آن را از نظر جوانان و مردم سنجید.

باید بازخورد طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری را در افکار عمومی سنجید

جهت دریافت خدمات آلاچیق های فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با راوه بلاگ، با اشاره به طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری برای زوج های جوان، اعلام کرد: از نظر بنده باتوجه به فرهنگ کشور ما ساخت مسکن هایی با متراژ 25 تا 40 متر برای زوج های جوان طرح موفقی نخواهد بود. با توجه به ارتباط خانوداگی که در فرهنگ ایرانی وجود دارد، این طرح نمی تواند نتیجه مثبتی داشته باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: در جهان کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن چنین طرح هایی را اجرایی نموده اند اما فرهنگ آنان تفاوت هایی با ما دارد. تعیین است که برای حل مشکل مسکن به چنین طرحی مطرح شده است اما احتیاج به کار کارشناسی بیشتری دارد.

نماینده مردم نطنز در مجلس یازدهم توضیح داد: از نظر بنده باید ابتدا از جوانان و مردم نظرسنجی گردد تا تعیین گردد چه میزان این طرح برای مردم قابل قبول است. از نظر بنده واحدهای 25 متری خیلی کوچک بوده و حداقل می توان واحدهای 40 تا 60 متری در نظر گرفته گردد.

وی در ادامه تاکید نمود: باید بازخورد این طرح را در افکار عمومی سنجید سپس با انجام کار کارشناسی به سمت اجرا کردن این قبیل طرح ها برویم. باید همه جوانب سنجیده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 869

به "باید بازخورد طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری را در افکار عمومی سنجید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید بازخورد طرح ساخت مسکن های 25 تا 40 متری را در افکار عمومی سنجید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید