ایرادهای شورای نگهبان به طرح مالیات خانه های خالی

به گزارش راوه بلاگ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره ایرادات شورای نگهبان به طرح مالیات بر خانه های خالی گفت: ایراداتی که بنده مطالعه کردم، اساسی نیست.

ایرادهای شورای نگهبان به طرح مالیات خانه های خالی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه 27 مرداد) در گفتگویی در خصوص ایرادات شورای نگهبان به طرح مالیات بر خانه های خالی، گفت: ایراداتی که بنده مطالعه کردم، ایرادات اساسی نیست. در واقع شورای نگهبان بیشتر نقاط ابهام را مطرح نموده است.

وی با بیان اینکه در جلسه بعدی کمیسیون مالی این موضوعات را با حضور نماینده شورای نگهبان برطرف ابهام خواهیم کرد، اضافه نمود: قطعاً کوشش خواهیم کرد تا آنچه که شورای نگهبان مدنظر دارد، تامین گردد تا این طرح را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال نکنیم.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: ما علاقه مند هستیم که این طرح هر چه سریع تر به اجرا دربیاید. یکی از ایرادات شورای نگهبان به این طرح این است که تعریفی از خانه های خالی نشده است و یا اینکه در خصوص قید چهار ماه، مطرح شده است که اگر در طول این مدت خانه ها اجاره داده گردد، چه اتفاقی می افتد؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1196

به "ایرادهای شورای نگهبان به طرح مالیات خانه های خالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرادهای شورای نگهبان به طرح مالیات خانه های خالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید