اوباما: مدیریت ترامپ در بحران کرونا فاجعه تمام عیار بوده است

به گزارش راوه بلاگ، باراک اوباما مدیریت دونالد ترامپ در قبال شیوع کرونا ویروس در آمریکا را یک فاجعه پر آشوب تمام عیار توصیف نموده و این رئیس جمهور آمریکا را متهم به خودخواه بودن و تفرقه افکنی و قبیله ای عمل کردن کرد.

اوباما: مدیریت ترامپ در بحران کرونا فاجعه تمام عیار بوده است

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا در اظهاراتی در یک تماس اینترنتی که محتوای آن از سوی یاهونیوز فاش شده اظهار کرد: ترامپ و هم پیمانانش مسئول بدتر ساختن تنش های قومی در سراسر کشور هستند تنش هایی که باعث مختل شدن کوشش ها برای مقابله با شیوع ویروس شده است.

او گفت: چیزی که ما داریم با آن مبارزه می کنیم خودخواه بودن، قومی عمل کردن و تفرقه انگیز بودن و دشمن پنداری است. روندهایی که تبدیل به انگیزه های قدرتمندتر در حیات آمریکایی شدند.

وی ادامه داد: به هر ترتیب ما این روندها را به شکل بین المللی نیز می بینیم. به همین دلیل است که پاسخ به این بحران جهانی اینقدر بیجان و پر نقص بوده است.

او در ادامه این اظهاراتش گفته است این یک فاجعه پر آشوب تمام عیار بوده، چرا که این ذهنیت وجود داشته که در این شرایط برای من چه چیزی هست بقیه به جهنم، این ذهنیت در دولت ما عملیاتی شده است.

اوباما اضافه نمود: به همین دلیل من می خواهم هر چقدر که بتوانم و لازم باشد برای جو بایدن تبلیغ و زمان صرف کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 839

به "اوباما: مدیریت ترامپ در بحران کرونا فاجعه تمام عیار بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما: مدیریت ترامپ در بحران کرونا فاجعه تمام عیار بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید