اعطای 5 خدمت به شرکت های خلاق برای توسعه بازار داخلی

به گزارش راوه بلاگ، شرکت های خلاق برای توسعه بازار محصولات خود در داخل کشور پنج بسته حمایتی دریافت می نمایند تا با استفاده از آن راستا تجاری سازی محصولات هموار گردد.

اعطای 5 خدمت به شرکت های خلاق برای توسعه بازار داخلی

به گزارش خبرنگاران، در حال حاضر روش های نوینی برای توسعه بازار محصولات خلاق و دانش بنیان وجود دارد. آشنایی شرکت های خلاق و صنایع فرهنگی با این روش ها می تواند گامی برای رونق بازار آنها باشد. دبیرخانه اکوسیستم شرکت های خلاق با ارائه بسته حمایتی بخشی از این احتیاج شرکت ها را برطرف می نماید.

در حال حاضر نزدیک به 1400 شرکت خلاق در اکوسیستم فناوری و نوآوری فعال هستند که با استفاده از این خدمات می توانند برای توسعه فروش محصول خود اقدام نمایند.

بازاریابی دیجیتال یکی از این خدمات است. شرکت های متقاضی می توانند خدمات این حوزه را پس از ارسال گزارش و ارزیابی دریافت نمایند. خدمت بعدی مربوط به برطرف ابهام، قواعد و الزامات اجرایی ارجاع کار و مناقصات است. در این بخش به شرکت ها مشاوره ارجاع کار و معاملات دولتی داده می گردد.

بعلاوه شرکت های خلاق برای توسعه بازار خود در داخل در زمینه مشاوره بازاریابی و فروش هم حمایت می شوند. در این بخش شرکت ها با مواردی مانند تحلیل بازار هدف، کانال های فروش، برندسازی و استراتژی های ورود به بازار آشنا می شوند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، مشاوره قیمت گذاری محصول و مشاوره بازاریابی دیجیتال خدمات دیگری هستند که به این شرکت ها ارائه می شوند. بازاریابی دیجیتال به بازاریابی و تبلیغات در فضای اینترنتی یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 مهر 1400 بروزرسانی: 29 مهر 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2636

به "اعطای 5 خدمت به شرکت های خلاق برای توسعه بازار داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای 5 خدمت به شرکت های خلاق برای توسعه بازار داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید