اعزام سه رشته ورزشی نابینایان و کم بینایان به بازیهای پاراآسیایی جوانان

به گزارش راوه بلاگ، مشاور عالی فدراسیون نابینایان و کم بینایان از اعزام 3 رشته ورزشی دوومیدانی، گلبال و شنا به بازیهای پاراآسیایی جوانان در بحرین اطلاع داد.

اعزام سه رشته ورزشی نابینایان و کم بینایان به بازیهای پاراآسیایی جوانان

علی اصغر هادیزاده در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: چهارمین دوره بازیهای پاراآسیایی جوانان آبان ماه سال جاری در بحرین برگزار می گردد که ورزشکاران نابینا و کم بینا قرار است در 3 رشته ورزشی گلبال زنان و مردان، دوومیدانی زنان و مردان و شنا در این بازیها حضور پیدا نمایند.

وی درباره شرایط این 3 رشته ورزشی برای حضور در بازیهای پاراآسیایی جوانان، گفت: قبل از تشدید بیماری کرونا اردوی تیم ملی گلبال مردان در یزد برگزار گردید، اما اردوی زنان که قرار بود در اصفهان برگزار گردد، به دلیل محدودیت های جدید کرونا لغو شد. همچنین در رشته شنا به دلیل تعطیلی استخرها، ورزشکاران به صورت غیرمتمرکز تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر مربیان انجام می دهند تا دچار افت نشوند.

وی همچنین درباره دوومیدانی گفت: برای شناسایی نفرات برتر در دوومیدانی جهت اعزام به پاراآسیایی جوانان در بحرین، از 17 فروردین رکوردگیری دوومیدانی کاران با حضور در استانها را شروع کردیم که این رکوردگیری تا 25 فروردین در استانهای مختلف ادامه خواهد داشت تا دوومیدانی کاران برتر جهت اعزام به این بازیها را انتخاب کنیم.

هادیزاده در سرانجام گفت: کوشش بر این است تا در هر 3 رشته بتوانیم بهترین عملکرد را در بازیهای پاراآسیایی جوانان در بحرین داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2235

به "اعزام سه رشته ورزشی نابینایان و کم بینایان به بازیهای پاراآسیایی جوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام سه رشته ورزشی نابینایان و کم بینایان به بازیهای پاراآسیایی جوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید