اعتراض رسمی رئال مادرید به قضاوت جنجالی هرناندز خبرنگاران

به گزارش راوه بلاگ، امیلیانو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال مادرید، نسبت به قضاوت ملاقات امروز این تیم برابر اتلتیکو مادرید معترض شد.

اعتراض رسمی رئال مادرید به قضاوت جنجالی هرناندز خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حساس ترین بازی این هفته فوتبال اسپانیا بین دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید با تساوی 1-1خاتمه یافت اما این مسابقه خالی از حاشیه نبود و در نیمه اول یک صحنه بسیار مشکوک درون محوطه جریمه روخی بلانکو رخ داد؛ جایی که به نظر می رسید و توپ به دست مدافع اتلتیکو، فیلیپه برخورد نموده است. با این حال هرناندز هرناندز، داور مسابقه، هیچ اعتقادی به خطا نداشت.

نکته عجیب تر اینکه هرناندز بعد از لحظاتی برای بازبینی دوباره صحنه کنار زمین آمد اما پس از انجام این کار نیز نظر خود را تغییر نداد تا یک تصمیم جنجالی را اتخاذ نموده باشد.

در همین ارتباط امیلیانو بوتراگنیو، مدیر ارتباطات باشگاه رئال مادرید، اعتراض خود را نسبت به این مسئله نشان داده و می گوید: در نیمه اول یک اتفاق سرنوشت ساز رخ داد. به نظر من فرایند کلی به شکل صحیحی پیش رفت. VAR از هرناندز می خواهد که صحنه را از صفحه نمایش کنار زمین آنالیز کند. واضح بود که این صحنه کاملا پنالتی بوده و توپ به دست برخورد نموده است.

توپ به وضوح با بازو برخورد می نماید. همه ما در این مورد اتفاق نظر داریم. از نظر ما باید ضربه پنالتی اعلام می شد اما نهایتاً کارشناسان حرفه ای باید در این باره نظر بدهند. ما نمی خواهیم چیزهای بیشتری بگویم اما واقعاً شرم آور بود زیرا این یک لحظه حساس مسابقه بود و می توانست کار به تساوی کشیده گردد و نهایتاً نیمه دوم متفاوتی داشته باشیم. چه چیزی می توانیم بگوییم؟ VAR هشدار داد که خطایی اتفاق افتاده اما هیچ شانسی از سوی هرناندز برای ما وجود نداشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2165

به "اعتراض رسمی رئال مادرید به قضاوت جنجالی هرناندز خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض رسمی رئال مادرید به قضاوت جنجالی هرناندز خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید