ارسال 153 مقاله به نخستین همایش ملی بوشهر آرزوها

به گزارش راوه بلاگ، مسعود غلامزاده فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در بوشهر، گفت: مهم ترین اهداف برگزاری این پویش شامل ایجاد بانک اطلاعاتی از تحقیقات و پژوهش ها برای ارائه راه چاره علمی به مدیران شهری، توسعه گفتمان علمی و فرهنگی، تبادل اندیشه ها، اشتراک دانش و انتقال تجارب پیروز برای توسعه پایدار و دانایی محور بندر بوشهر، فراهم سازی بستری برای فراوری طرح و ایده های خلاقانه برای توسعه شهری و مرور فرهنگ و هنر بوشهر از گذشته برای آینده می گردد.

ارسال 153 مقاله به نخستین همایش ملی بوشهر آرزوها

وی ادامه داد: با سرانجام مهلت ارسال آثار به نخستین همایش بوشهر آرزوها، 153 اثر علمی پژوهشی در حوزه های مختلف تاریخی، فرهنگی، هنری، مالی، گردشگری، ورزشی و... از سراسر کشور به دبیرخانه این رویداد ارسال شد. داوری آثار شروع شده است و در نهایت 70 اثر برای حضور و ارائه در این همایش طی سه روز آینده اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر توضیح داد: مقالات برگزیده در این همایش در قالب کتابی منتشر خواهند شد. این مقالات نقشه راه مدیریت شهری بوشهر در توسعه و ارتقای صندلی این بندر کهن در عرصه های مختلف خواهد شد.

غلامزاده فرد در سرانجام یادآور شد: در این همایش از چهره های علمی، مورخان و نویسندگان بوشهرپژوه تجلیل به عمل می آید.

یادآوری می گردد، نخستین همایش ملی نکوداشت صد و دهمین سالگرد تاسیس شهرداری (بلدیه) بندر بوشهر؛ بوشهر آرزوها از 4 تا 6 خردادماه امسال با حضور شهرداران سراسر کشور و بعضی از مقامات کشوری در بوشهر برگزار خواهد شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2386

به "ارسال 153 مقاله به نخستین همایش ملی بوشهر آرزوها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 153 مقاله به نخستین همایش ملی بوشهر آرزوها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید