اختلافات در پرسپولیس علنی شد؛ پست امان الله علیه رسول پناه

به گزارش راوه بلاگ، در حالیکه طی روز های اخیر شایعات زیادی در مورد اختلاف بین هیات مدیره شکل گرفته، انتشار یک توییت از مشاور رسانه ای باشگاه به این موضوع دامن زده و آن را بیشتر نمایان کرد.

اختلافات در پرسپولیس علنی شد؛ پست امان الله علیه رسول پناه

به گزارش گروه ورزشی راوه بلاگ، پرسپولیس که به شدت به دنبال تامین منابع لازم برای پرداخت مطالبات پرونده های فیفایی این باشگاه و البته مطالبات بازیکنان شاکی از مدیریت است، در بین اختلاف داخلی جهت سختی را پیش رو دارد.رسول پناه و مهرداد هاشمی به عنوان دو عضو هیات مدیره این باشگاه با دو طرز فکر متفاوت و با روش های خود به دنبال به انتها رساندن ماجرا و دستیابی به هدف خود هستند.

دقایقی پیش ابوالفضل امان الله مدیر روابط عمومی باشگاه در توییتی ضمن انتقاد ضمنی از وزیر ورزش در مورد عدم پذیرفتن پیشنهاد اسپانسرینگ که از سوی مهرداد هاشمی ارائه شده، علیه نظر فعلی رسول پناه به عنوان رییس هیات مدیره و سرپرست کنونی باشگاه (ادامه کار با آتیه داده پرداز) موضع گرفت و آن را ترکمانچای نامید.

در روزهایی که پرونده اقتصادی باشگاه و مطالبات بازیکنان به چالش فکری بزرگی برای طرفداران و نگرانی آنها بابت احتمال کسر امتیاز و ... تبدیل شده این اختلاف نظر علنی چیز چندان جالبی نیست.البته امان الله ادعا نموده قرارداد مدنظر هاشمی مبلغی را به پرسپولیس تزریق می نماید که می گردد بدهی برانکو را از آن محل پرداخت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 826

به "اختلافات در پرسپولیس علنی شد؛ پست امان الله علیه رسول پناه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلافات در پرسپولیس علنی شد؛ پست امان الله علیه رسول پناه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید