اجرای طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی متوقف شد

به گزارش راوه بلاگ، معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران از توقف اجرای طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی به علت کمبود واکسن اطلاع داد.

اجرای طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی متوقف شد

به گزارش خبرنگاران، دکتر ایرج کاشانی در جلسه هیئت رئیسه دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران با اشاره به اجرای واکسیناسیون کرونا دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشکده گفت: تعداد بسیاری از دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران واکسینه شدند.

معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران توضیح داد: به دلیل کمبود واکسن کرونا طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی متوقف شد و حدود 100 نفر از دانشجویان به جای مانده اند که به محض تامین واکسن مورد احتیاج، واکسینه خواهند شد.

کاشانی تاکید نمود: یکی از مهم ترین اقداماتی که اخیر در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع کردیم اعتباربخشی درونی گروه های علوم پایه است که با جدیت اجرایی می گردد.

در ادامه دکتر سید روح الله میری معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سخنانی به اجرای واکسیناسیون دانشجویان اشاره نمود و گفت: اجرای طرح واکسیناسیون علیه کووید 19 قرار بود در دانشجویان مقطع علوم پایه تا آخر خرداد ماه انجام گردد که به دلیل کمبود واکسن متوقف شده و به محض تامین، طی فاصله زمانی یک ماهه از سر گرفته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، وی اضافه نمود: پیشنهاد ما این است که حضور در کلاس ها منوط به ارائه کارت واکسن باشد و کلا کلاس ها به صورت حضوری بدون تکرار مجازی برگزار گردد و در پی راه حلی هستیم که طرح واکسیناسیون برای دانشجویان سال اول هم اجرا گردد تا کلاس ها مانند روال سابق دایر و برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 2534

به "اجرای طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید