آرزوی عضو هیات رئیسه مجلس برای پیروزی مجدد ترامپ

به گزارش راوه بلاگ، حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم برگزاری جلسات حضوری شورای اداری بدلیل شیوع کرونا اظهار کرد: متاسفانه در چند روز اخیر مردم کمی از رعایت پروتکل های بهداشتی فاصله گرفته و این امر باعث تشدید آمار ابتلا به کرونا در شهرستان و استان شده که بسیار نگران کننده می باشد.

آرزوی عضو هیات رئیسه مجلس برای پیروزی مجدد ترامپ

به گزارش ایمنا، حاجی دلیگانی ضمن اشاره به اینکه، گام اول انقلاب اسلامی را در چهل سال اخیر پشت سر گذاشته ایم، گفت: در حال حاضر یکسال از گام دوم انقلاب در حال گذار است و مجلس یازدهم به عنوان اولین مجلس در گام دوم انقلاب، عمدتا از عناصر پرشور نسل سوم انقلاب شکل گرفته است.

منتخب مردم شهرستان شاهین شهر و میمه اعلام کرد: این مجلس مصمم است که بتواند گام های اساسی برای مردم و بر اساس نیازهایروز جامعه بردارد از جمله در جهت راه حل هایی برای جهش فراوری و امر مسکن، چرا که در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی مردم موضوع مسکن است.

وی اظهار امیدواری کرد که ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم به این مقام انتخاب گردد چرا که وجود وی و تحریم هایی که به واسطه ترامپ بر کشور ما تحمیل شده باعث ایجاد فرصتی برای خودکفایی و رشد بیشتر در کشور شده، شاید تحریم ها را ظالمانه ببینیم، ولی باعث ایجاد فرصت شکوفایی در کشور می گردد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیح داد: گاهی تغییر روش، فرصت ایجاد می نماید. ما باید از لاک احتیاط بیرون آمده وابتکار عمل را به دست بگیریم و بدین صورت می توانیم کشور را نجات دهیم ما باید اراده کنیم و تصمیم بگیریم که زیر بار ظلم نرویم، تا بتوانیم روی پای خود بایستیم. در این راه همه اعم از مسوولین و سردمداراننظام و مردم عادی جامعه، مسوول هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: raveblog.ir شناسه مطلب: 1009

به "آرزوی عضو هیات رئیسه مجلس برای پیروزی مجدد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزوی عضو هیات رئیسه مجلس برای پیروزی مجدد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید